Ze života

Nechávám věci, ať se stanou

vložil Vladan 09. 01. 2017 1 komentář

Ve vánočním přání jsem lidem dodával odvahu být sami tou změnou, kterou chtějí vidět ve světě. Faktem však je, že jsem tak dodával odvahu i sám sobě. Hned 2. ledna jsem v práci oznámil, že neprodloužím smlouvu, která mi bude v půlce března končit. Chci totiž být dalším příkladem, že je možné dělat to, co nám jde a baví nás, aniž bychom se báli, že přijdeme na buben.

Uvědomit si své talenty a potřeby je osvobozující

Díky koučinku jsem si uvědomil své potřeby a talenty a ujistil se, že existují věci, které mi jdou a přitom mají hodnotu.

Potřebuji tvořit, budovat, být kreativní. Mám rád, když existuje jasná vize, za kterou se jde, když jsou vidět výsledky a když je práce systematická a jasně ohraničená – jak náplní, tak časově. Také potřebuju, aby vše bylo zaštítěno dostatečnou míru profesionality.

V reálu budu tedy na volné noze nabízet svou systematickou kreativitu, zkušenosti z oblasti marketingu, profesionalitu a schopnost jít k jádru věci, pochopit smysl, princip a souvislosti. Svou nabídku budu postupně formulovat, upřesňovat a rozšiřovat na svém osobně-kariérním webu www.vladankosut.cz.

Plán je takový, že si dám půlroku na to dostat se z červených čísel. Prostě nechám věci, ať se stanou.

 

 

Nenechat se ochromit strachem

Už teď se ale zdá, že to možná nebude takový oříšek, jak jsem se obával. Poslední měsíc se totiž poměrně intenzivně věnuji navazování kontaktů a seznamování se s různými kreativními a podnikavými lidmi. A příležitosti přicházejí.

Chcete-li mě také poznat a pokecat o všem možném, či snad dokonce máte konkrétní návrh na spolupráci, neváhejte mi napsat.


Podobné

1 komentář

Lucie 11. 01. 2017 at 16:36

Ahoj, tak ať se daří, držím palce, teda radši pěsti……

Odpověz

Vlož komentář