Ze života

Na cestě #2: Líné léto, čilý podzim?

vložil Vladan 26. 09. 2017 1 komentář

Že bych ustanovil novou pranostiku? Měl jsem fákt hodně líné léto. Tak líné, že v mém zásobníku s tipy na články na blog mám zapsáno „Nejsem prostě jenom líný?”.

Nechtělo se mi nic. Životní energie na nule. Pracovně jsem to měl sice volnější, ale tam to tragicky nevnímám. Horší to bylo v oblasti běžných povinností (domácích, nákupních, stravovacích). A i s volnočasovými aktivitami jsem se k ničemu moc nezmohl. Omlouvám se mému kolu, trekovým botám, baskytaře, blogu, foťáku, kuchyňskému náčiní, že ležely ladem, a také všem místům a přátelům, které jsme nenavštívili.

Moc si toho nepamatuji

Pamatuji si dovolenou na začátku prázdnin a pak… Pak už jen vysedávání v místní kavárně, které jsem pomohl vyrovnávat propad tržeb díky odlivu odpoledních středoškoláků. B. by zase zmínila mé vysedávání u počítačových her. No, pravda, tak už jsem si dlouho nezapařil. 

Ale zlomilo se to

S koncem prázdnin se to ale zlomilo a můžu konstatovat, že s tou leností to zas tak hrozný nebude. Věci se alespoň z mého pohledu vrátily do „normálu”. Nevím, čím to je, jestli počasím nebo prostě tím, že jakmile mi stoupne vytížení a dostanu se do rytmu, tak o to víc energie mám. Taky jsme začali po více než roce zkoušet s kapelou na říjnový koncert. A já si díky tomu ověřil, že ani delší výpadek mi nebrání v tom se vrátit znovu do hry a užívat si to. Už se moc těším, až si zase vyzkouším pohled z pódia. 

Brňáci, pokud nemáte na večer 26.10. plány, tak v Metru vás pobaví všechny Laďovy kapely: https://www.facebook.com/events/1478470785544402/?fref=ts

A taky se to hýbe v tématu bydlení, ale o tom zase jindy.


Podobné

1 komentář

Pavel 03. 10. 2017 at 17:09

Zdravím,
Mám to podobně. A těším se na novinky z tématu bydlení 🙂

Odpověz

Vlož komentář