Móda

Happy Socks: Zima i radost jdou od nohou

vložil Vladan 09. 12. 2015 0 komentářů
Veselé ponožky HappySocks

Pestrobarevné ponožky s proužky, puntíky a jinými tvary jsou momentálně dost v trendu. A já měl to štěstí, že jsem několikery dostal od B. k narozeninám.

Barevné narozeniny již dnes! 🙂 #happybirthday #happysocks #happy #birthday #socks #keepcups #zpomalit_cz

Fotka zveřejněná uživatelem Vladan Košut (@dalajvladan),

Existují jen dvě možnosti. Buď je milujete nebo nenávidíte. Na promo fotkách mě to nikdy  moc nebralo.  Ale jakmile si je člověk dá na nohu, je to o něčem jiném – já si je hned zamiloval. Jednoduše mám radost z toho, že mám veselé ponožky. Běžně o nich lidé ani neví, ve stoje je kalhoty zakrývají, a v sedě, když kalhoty vyjedou nahoru a ponožku odhalí, máte často nohy někde pod stolem. Přesto čas od času vykouknou. A v tom je právě ta krása – krása překvapení. Hned mi to dodá úsměv na tvář a myslím si, že i těm lidem, kteří si jich všimnou.

Samozřejmě je naprosto nutné mít k takovým ponožkám i adekvátní oblečení a hlavně boty. Do trekových bot, sportovních tenisek nebo sandál to opravdu není.

V článku Pavla Králíčka o barevných tkaničkách je sice velmi dobrý argument, proč barevné ponožky nenosit – veškeré oblečení a doplňky by měly směřovat pozornost k obličeji, nikoliv k nohám. Přesto tohle pravidlo budu nadále rád porušovat, protože ta pozitivní energie, kterou mi dodávají, je pro mě důležitější.

 

Happy Socks Vícebarevné ponožky FO01-068 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>


Podobné

Vlož komentář